Що має знати JS розробник: Junior, Middle, Senior рівень My Blog

Світу потрібно більше програмістів, тому тямущих людей буквально відривають із руками. Навіть програміст-початківець може легко знайти роботу, якщо докладе зусиль. Опановуй перспективну професію за нашою програмою, заснованою на досвіді кращих практиків. Саме тому в Happy Monday ми досліджуємо цікаві компанії, їхню культуру та робимо огляди про них.

Що повинен знати Junior JavaScript розробник

Англомовний сайт, має розділи і для початківців, і для більш досвідчених кодерів. Для цього, крім знань самої JS, потрібно вивчити HTML (мову розмітки), CSS (формальну мову опису зовнішнього вигляду документа, написаного з допомогою HTML), інструменти браузера. Крім того, JavaScript стоїть на другому місці в рейтингу мов, які респонденти вибирали як першу для вивчення. Full Stack Developer – справжня людина-швейцарський ніж зі світу IT, який здатний вести проект від початку і до кінця. Скористатися фреймворками JS і CSS і зробити основу проекту за годину-дві – можливість швидко “розгорнути” проект з нуля, без необхідності довгого кодингу.

Алгоритми та структури даних

Це залежить від багатьох факторів – навчаєтеся ви самостійно або на курсах, який у вас наставник і чи є він взагалі, наскільки ви в принципі схильні до вивчення програмування. Загалом урядові ініціативи останніх років демонстрували зацікавлення в розвитку ІТ-сектору. Тому просто ігнорувати цей сектор не вийде й не потрібно, адже за ним майбутнє. Уряд робить певні кроки, або принаймні декларує полегшення роботи ІТ-підприємців, але про те, наскільки це вдасться, ми дізнаємося лише в майбутньому. Доходить до того, що на одного розробника (певної технології та кваліфікації) на ринку може припадати декілька нових вакансій.